חדש! אגדתא דפסחא

לרכישה לחצו כאן!

"מצוות עשה שלתורה לספר בנסים ונפלאות שנעשו לאבותינו במצרים - בליל חמישה עשר בניסן... וכל המאריך בדברים שאירעו ושהיו הרי זה משובח" (רמב"ם חמץ ומצה)

להורדת קובץ דוגמא ודבר העורך לחצו כאן

קנו 5 אגדתא דפסחא בהנחה נוספת - רק 100 שח!

ישמחו החכמים ויעלזו החוגגים את ליל הסדר כשינהלו את הסדר על פי אגדתא דפסחא זו, שיש בה את המנהג הקדום של יהודי תימן וכן את המנהג הידוע בלדי - מהרי"ץ, שהוא המנהג הנפוץ.

מאחר ומורשת יהודי תימן היא תורה, תורה קדומה ומקורית, שאבותינו דבקו בה ושימרוה, למעננו ולמען כלל ישראל, הרי שבעת הזאת, שזכינו ועדות ישראל נקבצו ועלו לארץ הקודש, וכולם נחשפים למנהגים העדתיים, אלו לאלו, ומושפעים אלו מאלו, יש חשיבות גדולה, אם לא חובה קדושה, לחשוף את עצמנו וכן את אחינו מעדות אחרות (שהרי בימינו, כמעט בכל משפחה יש נישואין בינעדתיים), למנהג הקדום של יהודי תימן, שהוא ברובו תואם את משנת הרמב"ם. וכן את הנוסח והמנהגים שאותם גיבש מהרי"ץ זצ"ל.

לכן יבורכו אנשי מכון מש״ה, ההנהלה והעובדים, על יזמתם זו, שהיא כאמור, ברוכה וחשובה. וה' יברכם בגין זאת בכל מילי דמיטב. ואין לי ספק שרבים שירכשו הגדה זו יברכו אותם על כך. ובזכות החזרת עטרה לישנה, והדבקות בדבר ה', שהוא ההלכה, ניגאל בגאולה שלימה במהרה. שהרי מנהג כוס חמישי, שהוא כנגד לשון חמישי של הגאולה, "והבאתי אתכם אל הארץ... ונתתי אותה לכם מורשה, אני ה׳״ (שמות ו, ח), הובא בהגדה זו. (מתוך הסכמת הרה"ג רצון ערוסי)

 

תאריך: 
15/03/18 כ"ח אדר התשע"ח
x

Audio Playlist